+48 606 888 653 biuro@SaimaMeccanica.pl

Serwis kabin lakierniczych Saima

Specjalistyczny serwis kabin lakierniczo suszarniczych oraz stref przygotowawczych Saima Meccanica z bezpośrednim wsparciem producenta.

Relokacje oraz modernizacje kabin lakierniczych wszystkich producentów.

Zapewniamy wszystkie materiały eksploatacyjne najwyższej jakości.

Wykwalifikowana kadra serwisowa SAIMA MECCANICA POLSKA

Nasi przeszkoleni pracownicy zapewniają sprawną i bezawaryjną pracę kabin lakierniczo suszarniczych i stref przygotowawczych.

Serwis na terenie całego kraju

Mobilne zespoły serwisowe Saima Meccanica działają na terenie całego kraju w kooperacji z naszymi centrami logistycznymi.

Serwis kabin 24h

Natychmiastowa reakcja na zgłoszenie serwisowe klienta.

Serwis kabin lakierniczych Saima Meccanica

 

Oferujemy specjalistyczny serwis wszystkich modeli kabin lakierniczych, stref przygotowawczych i pomieszczeń mieszalni lakierów marki Saima Meccanica oraz innych urządzeń obecnych w serwisie lakierniczym. W skład działań serwisowych wchodzą przeglądy okresowe, naprawy bieżące, audyty lakierni oraz konserwacje maszyn i urządzeń lakierniczych.

Dostarczamy i wymieniamy wszystkie materiały eksploatacyjne oraz części zamienne, które w trakcie działania lakierni poddają się naturalnym procesom zabrudzeń lub zużycia.

Serwis kabiny lakierniczej i strefy przygotowawczej – najczęstsze działania:

 

 • Wymiana filtrów (wstępnych, wylotowych, podłogowych, sufitowych),

 • Przebudowa oraz modernizacja kabin lakierniczych lub stref przygotowawczych,

 • Czyszczenie, regulacja palników gazowych, olejowych wraz z analizą spalin,

 • Stała konserwacja oraz nadzór nad pracą kabin lakierniczych, stref przygotowawczych, maszyn i urządzeń znajdujących się w serwisie lakierniczym,

 • Badanie prędkości przepływu powietrza w kabinie lakierniczej (opad mierzony w m/s),

 • Sprawdzanie poprawności działania wentylatorów,

 • Sprawdzanie i naprawa drożności systemów wentylacyjnych,

 • Audyty lakierni oraz kompleksów lakierniczych,

 • Wszelkiego rodzaju doradztwo i konsultacje techniczne dotyczące lakierni, ich projektowania lub modernizacji,

 • Relokacje urządzeń lakierniczych, ich demontaż i ponowny montaż (kabiny lakiernicze, strefy przygotowawcze, kompleksy lakiernicze),

 • Wykonujemy zabezpieczania kabin lakierniczych specjalistycznymi foliami oraz płynami ochronnymi,

 • Szkolenia oraz konsultacje w zakresie obsługi, eksploatacji oraz sterowania kabin lakierniczych i pozostałych urządzeń stosowanych w lakiernictwie.

Serwis kabin lakierniczych

Gwarantem owocnej i długoletniej współpracy po sprzedaży urządzeń jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kabin lakierniczych i stref przygotowawczych. Dlatego też naszym klientom oferujemy dwie możliwości współpracy poprzez:

 • umowę serwisową lub
 • zlecenie serwisowe.

Każda z opcji gwarantuje Państwu najwyższą jakość świadczonego przez naszą firmę serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat każdej z rodzaju usług, prosimy o kontakt telefoniczny.

 

  Serwis kabin lakierniczych:

  +48 606 888 653

  Wsparcie techniczne lakierni SAIMA w kategoriach

  Kabiny Lakiernicze SAIMA

  Najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie kabin lakierniczych dla Twojej lakierni. Komory lakiernicze dla każdego przemysłu. Kompleksy lakiernicze. Najwyższa wydajność.

  Strefy Przygotowawcze SAIMA

  Najwyższa jakość przygotowania elementu do lakierowania. Przepływ powietrza na całej powierzchni krat o jednakowej prędkości. 

  Projektowanie lakierni

  Doradztwo i projektowanie serwisów lakierniczych dla każdego sektora przemysłu. Wizualizacje serwisów blacharsko-lakierniczych. Rekomendacje i zalecenia odnośnie wyboru najlepszych technologii.

  Serwis kabin lakierniczych SAIMA – pytania

  Masz dodatkowe pytania z zakresu serwisu kabin lakierniczych SAIMA, których nie znalazłeś na stronie?

  Jak często należy wymieniać filtry w kabinie lakierniczej lub strefie przygotowawczej?

  Wymiana filtrów w kabinie lakierniczej, strefie przygotowawczej zależna jest od czasu przepracowanych godzin. Informacja o częstotliwości wymiany filtrów z reguły jest zawarta w DTR urządzenia lub jest zamieszczona bezpośrednio na urządzeniu.

  Ile lat działa kabina lakiernicza przy właściwym serwisie?

  Przy należytym serwisie zgodnie z zaleceniami oraz przy używaniu oryginalnych produktów i wymienników czas działania kabiny lakierniczej nie jest ograniczony, wtedy jest to inwestycja na wiele lat. Rekomendujemy korzystanie z serwisu SAIMA MECCANICA POLSKA na podstawie umowy serwisowej, która gwarantuje najbardziej efektywną pracę kabiny lakierniczej.

  Jak długo będę musiał czekać na reakcję zespołu serwisowego?

  Reakcja naszego serwisu SAIMA MECCANICA na problemy w działaniu urządzeń jest automatyczna, niezwłocznie po otrzymaniu informacji o usterce. Dojazd do klienta, jeżeli usterki nie udało się usunąć telefonicznie to najczęściej 24h. Dzięki dwóm centrom serwisowym w kraju (centrum – Warszawa oraz południe – Śląsk) możemy reagować na zgłoszenie serwisowe tak szybko.

  Czy działają Państwo na terenie całego kraju?

  Tak, jako firma SAIMA MECCANICA POLSKA świadczymy usługi montażu oraz serwisu kabin lakierniczych, stref przygotowawczych oraz całych kompleksów lakierniczych na terenie całego kraju. Zarówno w mniejszych miastach jak i największych miastach (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz, Katowice/Śląsk, Gorzów Wielkopolski).

  Czym różni się umowa serwisowa z SAIMA MECCANICA a zwykłe zlecenie serwisowe?

  W przypadku umowy serwisowej dokonujemy przeglądów urządzeń cyklicznie i w zarodku eliminujemy możliwość awarii wynikającą z np. z naturalnego zużycia się elementów eksploatacyjnych. Umowa serwisowa, to rozwiązanie zapewniające bezawaryjne działanie urządzeń serwisu lakierniczego przez długi czas.

  Nasze oddziały

  Siedziba firmy:

  Chorzów 41-500, ul. 3-go Maja 64/2

  +48 606 888 653

  biuro@SaimaMeccanica.pl

  Oddział Warszawa:

  b.gorecki@SaimaMeccanica.pl